Report This Ad!
Bookmark This

2009' Chevrolet Captiva

€5,900
  • 2009 Chevrolet Captiva in Tirane, Albania
  • 2009 Chevrolet Captiva in Tirane, Albania - 2
  • 2009 Chevrolet Captiva in Tirane, Albania - 3
  • 2009 Chevrolet Captiva in Tirane, Albania - 4
  • 2009 Chevrolet Captiva in Tirane, Albania - 5
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet makina shevrolet captiva ne gjendje te shkelqyer ne cdo gje,motorr 2.0 kubik nafte,shum shum ekonomike,7 vende,sallon lekure,sedilje me komandim elektrik dhe me ngroje,kondinsioner dixhital klime,pasqyra elektrike me palosje dhe me sensor ngrohje,timon multifunsional,AUX,USB,Sensor parkimi ,larje feneresh,drita ksena dhe me sensor, makina ka dy celesa kuadri,makina hyn automatikisht 4#4 ne rast nevoje,kamio automat edhe me marsha ne super gjendj,gomat pothuajse te reja,kilometra 204 000,per detaje te tjera makina shifet nga afer.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 13 August 2021