Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Chevrolet Captiva

€6,000
2008' Chevrolet Captiva photo #1
2008' Chevrolet Captiva photo #2
2008' Chevrolet Captiva photo #3
2008' Chevrolet Captiva photo #4
2008' Chevrolet Captiva photo #5
2008' Chevrolet Captiva photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Makina posedon xhama elektrik,komanda ne timon,pilot automatik,xhama pasqyr,fener me larje,pasqyra me palosje,Sensor parkimi,Sendilje lekure,Sendilje me ngrohje,Navi origjinal i Chevroletit me CD,AUX,AC Me klima,Sensor shiu,Disqe Alumini + Goma te reja,Ganxhe Rimorkimi,etj.Km origjinale me liber sherbimi.Makina eshte perfekte.Gjendja 10/10
Makina eshte e sapo ardhur nga Italia me dogane te paguar e targuar , me letra te paguara.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana estetike ashtu dhe nga ana motorrike,mund ta kontrolloni ku te deshironi
Cmimi i diskutueshem !

  • 069Show phone
  • Durres
  • 21 March 2024
Support Ukraine