Report This Ad!
Bookmark This

2007' Chevrolet Captiva

€6,450
2007 Chevrolet Captiva in Tirane, Albania
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET makina e sapo targuar per her te pare,gjendje super te shkelqyer,vaj filtra te nderruara,pjese gjenerike top,192000 klm origjinale te vetat mund ti kontrolloni lehtesisht tek Shevroleti,makina eshte me motorr 2 litersh shum ekonomike,,eshte me 7 vende,sallon lekure,sedilje me ngrohje,larse feneresh,pasqyra elektrike dhe me palosje,makina esht e pajisur me dVD me vlere 800 euro,4 gomat e reja te vitit 2021,gjamat elektrik dhe te erret,komanda ne timon,esht full opsion.dokumenta taksa siguracion deri ne Maj 2022.....

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 4 June 2021