Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi SQ5

€22,700
2014' Audi SQ5 photo #1
2014' Audi SQ5 photo #2
2014' Audi SQ5 photo #3
2014' Audi SQ5 photo #4
2014' Audi SQ5 photo #5
2014' Audi SQ5 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI SQ5 - 3.0BITDI QUATTRO
• 3.0 TDI (313hp)
• Kambio automatike S-tronic
• Viti 2014
• 138.000km Te certifikuara v
• FULL OPSION EX
• SQ5 Fabrike
•maps 2024
• Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
• Ngiyra e zez perle me nuanc
• Auto Start - Stop (Fiket ne Semafor)
• Sallon lekure
• Full Panorama
• Sendiljet elektrike/ Ngrohje/ Memorie/
• Cruise Control
• Keyless go
• Letrat deri janar 2025
• Kualidimi 2026
• Kamera Parkimi
• Sensor parkimi para/mbrapa
• Sensor i dritave ne kthesa
• Sensor dritash/ shiu
• Larje feneresh
• Auto HOLD System
• Impjant Muzike Bang&Olufsen
• Interior Lightning
• Komanda ne timon / Marsha ne timon F1
• Klima 2 Zona
• Pasqyrat elektrike me palosje + ngrohje
• Fener Bikseno + LED
• Bagazhi me buton
• Komanda ne Timon
• Radio/ Bluetooth/ CD/ Karte Memorie
• Edhe shume opsione tjera...
! Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana
motorrike dhe
xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj me i besuar.!

Support Ukraine