Bookmark This

2008' Audi S8

€9,500
Report This Ad!
  • 2008 Audi S8 in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Okazion!!! shitet audi S8 5.2 V10 origjinale fabrike me motor lamborgini ne super gjendje me 170000 km te vetat origjinale viti prodhimit dhjeter 2007 2008 letrat e sapo paguara deri ne dat 21.10.2021 xhamat e zi te sa po paguar per 5 VJET super full start stop nezje me gisht hapje myllje ke doreza pasqura me palosje me perthirje feneret mrapa me pika origjinale drita kseno bi kseno marshe ne timon f1 + - klima me 4 zona sedilje me ngrohje para mrapa masazh palosje fryrje cfryrje air matik makina ngrihet ulet conford sport sport + super e paster si jasht dhe brenda makina esht majt vetem ne garazh esht perdor vetem 1 dit djele ne jav per rrug te largert sherbimet e bera ferota para mrapa 4 goma 100% te reja pirelli zero vaj filtra motor kamio cdo sherbim i ber ne koh tek audi cmimi 9500 euro i diskutushem ju lutem vetem telefonat serioze!!! munsi ndrimi me ndrrim ka Çmim tjeter + - diferenc

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 December 2020