Bookmark This

2008' Audi S8

€9,500
Report This Ad!
  • 2008 Audi S8 in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Okazion!!!shitet audi S8 5.2 V10 origjinale fabrike me 500ps me stage 1 me (MOTOR LAMBORGINI GALARDO)ne super gjendje me 170000 km te vetat origjinale viti prodhimit dhjeter 2007 2008 letrat e sapo paguara deri ne dat 21.10.2021kualidim per 2 vjet xhamat e zi me certifikat perkatse per 5 VJET mbrapa super full start stop nezje me gisht hapje myllje ke doreza pasqura me palosje me perthirje feneret mrapa me pika origjinale drita kseno bi kseno marshe ne timon f1 + - klima me 4 zona sedilje me ngrohje para mrapa masazh palosje fryrje cfryrje air matik makina ngrihet ulet conford sport sport + super e paster si jasht dhe brenda makina esht majt vetem ne garazh esht perdor vetem 1 dit djele ne jav per rrug te largert sherbimet e bera ferota para mrapa 4 goma 100% te reja pirelli zero vaj filtra motor kamio cdo sherbim i ber ne koh tek audi cmimi 9.500euro i diskutushem ju lutem vetem telefonat serioze!!! munsi ndrimi me ndrrim ka Çmim tjeter.!!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 February 2021