Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Audi Q7

€37,999
2017' Audi Q7 photo #1
2017' Audi Q7 photo #2
2017' Audi Q7 photo #3
2017' Audi Q7 photo #4
2017' Audi Q7 photo #5
2017' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 6 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet:Audi Q7
Motorr:3.0 TDI
Viti:2017
Kambio:Automatike 8G
Karburanti:Nafte
Kilometrat:135.000
Opsionet shtese:Sendilje me ngrohje,start-stop(keyless),fiket ne semafor,xhama te zinj me license 5 vjecare,marrsha ne timon F1,makina eshte prodhim gjerman,goma te reja dimerore dhe 4 goma te reja verore,vaj filta te sapo nderruara,te gjitha sherbimet e kryera ne kohe te Rokšped Montenegro
Cmimi:37.999💵(i diskutueshem)

Support Ukraine