2017' Audi Q7 photo #1
2017' Audi Q7 photo #2
2017' Audi Q7 photo #3
2017' Audi Q7 photo #4
2017' Audi Q7 photo #5
2017' Audi Q7 photo #6
6 photos

2017' Audi Q7

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€32,000
Published 20 April 2024ID: HqxIqJ

Information from the owner

Body: Hatchback
Age: 7 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2017' Audi Q7

2017 AUDI Q7 PRESTIGE 🔥FULL OPTIONS🔥
- Makina disponon cdo opsion te ketij modeli
- Motorri 3.0 Benzin
- Quattro 4x4
- 110k milje
- 7 vendeshe
- Vendet e 7 ulen dhe ngrihen me buton
- Butona per ulje ngritje kur ngarkohen gjera ne bagazh
- Distronic Auto Pilot (makina mban korsine, mer kthesa dhe rusn distancen nga makinat para me auto pilot)
- Sistem kthimi te gomave te pasme
- Fenere MATRIX
- Trekendesha ne pasqyre (blind spot assist)
- Kilometrazh ne xham head up display
- Sistem vete frenimi automatik
- Kamera 360 grade
- Sedile me ngrohje dhe ftohje para dhe ngrohje mbrapa
- Sedile me masazh
- Interior lekure origjinale kafe
- Rimeso druri origjinale
- Tavan xhami panoramik
- Perde origjinale
- Timon me ngrohje
- Marsha ne timon
- Interior ambient light
- Kroskot dixhital
- Impjant muzike BOSE
- Kamera 360 grade
- Sistem vete parkimi
- Klima 4 zona
- Audi Drive select (percakton modalitetin e ngarjes dhe lartesine sipas deshires)
- Makina disponon te gjitha opsionet mund te shikohen dhe nga afer
Gjendje perfekte e gatshme per cdo prove
CMIMI: 32,000€

Support Ukraine