Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2017' Audi Q7

€29,500
2017' Audi Q7 photo #1
2017' Audi Q7 photo #2
2017' Audi Q7 photo #3
2017' Audi Q7 photo #4
2017' Audi Q7 photo #5
2017' Audi Q7 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 7 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

* Audi Q7 S line 2017 3.0 tfsi supercharger 333hp • Quatrro momentalisht ka 203000 km Vajra dhe filtra te bera / dokumenta tax dhe siguracion deri ne shtator 2024 •7Vendeshe(2 te fundit hapje-mbyllje me buton)
QUATTRO
* Kambio Automatike
* ABS/EPC/AIRBAG
Start/Stop (fiket dhe ndizet me buton pa perdorur celesin)
* DISTRONIC(rregullon shpejtesine/distancen dhe frenimin automatik)
* Audi braking guard
* Audi drive select (regullon amortizimin , timonin ,ecjen e makines sipas deshires.
* Traffic signs ( njeh tabelat rrugore dhe ti tregon ato ne ekran)
* Lane Keeping Alert + Aid (Dridhet timoni nese makina del nga korsia dhe sistemi i makines te kthen prape brenda korsise)
* ECO Start/Stop (fiket dhe ndizet automatikisht ne trafik ose semafor)
* Ambient Lighting
* Speed Warning
* Rest Recommendation
* Tavan panoramik me hapje (dopjo baxha)
* Bluetooth+Radio CD + SD + DVD.
* Auto Hold
* Navigator multifunksional
* Komanda /marsha ne timon /timon me ngrohje
* Sallon lekure original i zi shume i paster
* Sedilje elektrike me fryrje + shfryrje + ngrohje ftohje para dhe mbrapa
* Mbyllje qendrore me pult + bagazh elektrik (hapje-mbyllje)me buton
* Pasqyrat elektrike me palosje + ngrohje
* Xhama te zinj original mbas + xhama te zinj para me leje 5 vjet
* Sensor parkimi (para-mbrapa) + kamera parkimi 360* Cruise Control (pilot automatik) + Self driving ecen vet pa shofer
* Sensor Shiu , dritash , gomash
* Disqe 22' te AUDI Q8 Goma 80% dunlop
* Ganxh mbas (hapje/mbyllje me buton)
- Audio origjinale bose fabrike . Shitet per arsye largimi cmimi okazion

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 January 2024
Support Ukraine