Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Audi Q7

€39,500
2016' Audi Q7 photo #1
2016' Audi Q7 photo #2
2016' Audi Q7 photo #3
2016' Audi Q7 photo #4
2016' Audi Q7 photo #5
2016' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 7 years
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Shitet Audi Q7 , motorr 3.0 nafte, kategoria Premium Tech, 114.000 km.
Opsionet: start stop, panoramik, njohe vija e te marshalla ne rruge, fenere matriks dhe inteligjente, disctronik, auto hold, eco mode, sediljet me ngrohje ftofje dhe memorje, timon me ngrohje, klima kater zona para mbrapa, cruise control, kamera dhe sensore parkimi, 7 vende si dhe shume opsione te tjera….. Sherbimet perjodike vaj filtra te bera ne 107.000 km, goma te reja Michelin te pa vendosura momentalisht, te gjitha sherbimet e bera ke Audi , ne gjendje perfekte!!!
Cmimi: 39.500€

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 August 2023
Support Ukraine