Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi Q7

€19,900
2015' Audi Q7 photo #1
2015' Audi Q7 photo #2
2015' Audi Q7 photo #3
2015' Audi Q7 photo #4
2015' Audi Q7 photo #5
2015' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

💶 19.900 EURO, i diskutueshem
- Audi Q7 (facelift, S-line, black optic, origjinal fabrike) 3.0 TDI quattro
- 3.0 nafte V6 (pa taks lluksi) 245hp
- Viti 2014-2015
- 170.000 KM
- Tavan xhami panoramik (xham komplet pjesa lart nga fillimi deri ne fund) me hapje te rreshkitshme nga jashte, madje hapet dhe pjesa fundore
- Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-) marshe ne timon F1
- Kamera parkimi 360 grad
- Sensor parkimi
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- Active Blind Spot Detection (paralajmërim për një përplasje kur ndërroni korsinë)
- Speed Cruise Control
- Ambient Light origjinal tek kroskoti, tek dyert dhe tek kembet
- Sistem muzike Bosse
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale 4zonale
- Kroskot me grafiken e re
- Sistem Multimedia me ekran te madh, me grafiken e re, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video, Bluetooth
- Interiori ngjyrë e zeze shume i paster me sendile lekure (tavan i zi)
- Sendile me ngrohje para-mbrapa
- Sendile me ftohje
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me memorje
- Sendile me fryrje-shfryrje
- 7 Vendeshe (6+1)
- Timon S-line origjinal, Timon me levizje elektrike, Timon me memorje
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Fener me Led
- Fener me Xeon-Bixeon
- Sinjale me Led
- Stopat e pasem Led
- Ndricimi eshte i gjithi Xeon dhe Led
- Xhama te zinj origjinal
- Disqe 20" , me goma te reja
- Dogane 🇦🇱 e paguar, gati per targa, 10 min pune!
- Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje! Eshte e gatshme per c’do kontroll dhe c’do prove nga ana juaj!
- Makina eshte facelift, S-line, black optic, original nga fabrika
- Vaji motorri+Filter vaji motorri+Filter nafte+Filter ajri+Diskofrena+Ferrota te gjitha te nderruara!
📲 @okazionauto
💶 19.900 EURO, i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 16 November 2023
Support Ukraine