2015' Audi Q7 photo #1
2015' Audi Q7 photo #2
2015' Audi Q7 photo #3
2015' Audi Q7 photo #4
2015' Audi Q7 photo #5
2015' Audi Q7 photo #6
6 photos

2015' Audi Q7

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€17,000
Published 18 May 2024ID: A2iCVU

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2015' Audi Q7

🔱 Audi Q7 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 3.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2015
🔹️Cmimi 》17.000

🔹️Pershkrimi 》Audi Q7 S-Line Quattro fundi 2015 i targuar dhe me letra te paguara. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe e paster estetikisht. Drita full led, panoramike, sedilie me ngrohje ftohje memorie, sallon lekure i zi, keyless go, muzik Bose, etj...

Support Ukraine