Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi Q7

€15,000
2013' Audi Q7 photo #1
2013' Audi Q7 photo #2
2013' Audi Q7 photo #3
2013' Audi Q7 photo #4
2013' Audi Q7 photo #5
2013' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Audi Q7 3.0 TDI Premium Plus
✅Transmisioni: Automatike
✅Karburanti: Nafte
✅Kilometra: 227,000 km
✅Viti i prodhimit: 2013
✅Full Panoramike
✅Start / Stop
✅Blint Spot Assist
✅Sallon lekure
✅Sendilje me ngrohje / ftohje para + grohje pas + komande + memorje + fryrje
✅Klima para / pas
✅Muzika Bose
✅Timon me ngrohje
✅Air suspension
✅Hapje / mbyllje me prekje
✅Disqe alumini origjinal
✅Sensor parkimi para / pas + kamer parkimi origjinale
✅Fener Led
✅Stopa Led
✅Xenon / BiXenon origjinale
✅Xhama te zinj original pas + perde originale
✅Komanda ne timon (butona)
✅Pasqyra me palosje
✅Pilot automat
✅Pa taks luksi
✅6+1 Vende
✅Cmimi: 15,000€ i diskutueshem
✅Audio
✅Mp4
✅Aux
✅USB
✅CD
✅Radio
✅Xhama elektrik
✅ABS
✅Klima
✅Sistem alarmi
✅Airbag
✅Mbyllje qendrore
Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar gati per targa.
Te gjitha sherbimet e kryera, makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Disqe alumini origjinale, 4 goma GoodYear ne gjendje shume te mira.
Ne gjendje perfekte, e paster si brenda dhe jashte.
Per me shume informacion na kontaktoni ne:

📨Instagram: Autoclass.albania
📨Facebook: Auto Class Albania
📍Fier, Albania

  • 068Show phone
  • Fier
  • 7 November 2023
Support Ukraine