Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi Q7

€17,500
2013' Audi Q7 photo #1
2013' Audi Q7 photo #2
2013' Audi Q7 photo #3
2013' Audi Q7 photo #4
2013' Audi Q7 photo #5
2013' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

SHITET AUDI Q7 3.0TDI 3x S-line FULL PANORAMA , VITI 2013
Makina esht super full , dhe e vecant per modelin e vet , shum e shpejte dhe e sigurt ne rrug , disponon cdo opsion te ketij modeli: 151 mij km orgjinale me garanci
-German Edition
-3x S-line
-Fenera full led inteligent light ( kthehen sipas ktheses )
-Stopa Led
-Salloni brenda shum i vecant me sendilje s-line
-Tavan xhami me hapje
-Kamera parkimi 360*
-Sensor parkimi
-7 vendeshe
-Pilot automatik
-Sendilje me ngrohje para dhe mrapa
-Sendilje me fryrje/shfryrje
-Sendilje me hapje
-Klima bizonale me 4 zona
-Sistemi audio Bosse
-Pasqyra antiverbuse
-Pasqyra me palosje
-Pasqyra me memorje
-Auto Hold ✅
-Ngjyra blu e erret shum e vecant
-Eco (fiket ndizet ne semafor)
-Interiori brenda me drita led
-Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton
-Navigator me harta
-Bloutouth, USB , AUX , MP3 etj
-Disqe 20 orgjinal
-Goma Michelin 100% te reja te sapovena
Dhe shum opsione te tjera
Makina esht bler me 0 km ne gjermani , vetem nje pronar ne super gjendje
151 mij km orgjinale me garanci ,
E gatshme per cfardolloj prove
CMIMI 17500€, MUNDESI NDERRIMI , ME NDERRIM CMIMI NDRYSHON

  • 069Show phone
  • Fier
  • 28 April 2023
Support Ukraine