Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi Q7

€17,000
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI Q7 3.0TDI 2013 Premium Plus
4x4 quattro
200'000 kilometra ose 124'000 milje
Makina eshte bler per here te pare ne 2014
7 vende
Drive assist
Audio Bang and Olufsen
NAVI,Kamera parkimi,sensor parkimi,sensor drite+shiu
Full panoram ka 3 baxho
Dritat inteligjente xenon+led
Blind spot assist-sinjalet e verdha kur parakalon
Makina ka konsum te ulet
Sherbimet e bera vaj filtra motorri dhe kambio ne amerike per 20'000 milje te garantuara.
Nuk ka nevoje per asgje si nga ana estetike dhe mekanike cdo gje perfekte shume e paster.
Makina ka motorrin e ri 245 hp dhe kambion 8G tronic ZF me e mira e audit(jo si modeli i 2012 ose me pare).Shitet 17000 euro me 1 vit siguracion dhe targa.
Cmimi i diskutueshem.

Support Ukraine