Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi Q7

€15,000
2013' Audi Q7 photo #1
2013' Audi Q7 photo #2
2013' Audi Q7 photo #3
2013' Audi Q7 photo #4
2013' Audi Q7 photo #5
2013' Audi Q7 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 10 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🏷 AUDI Q7 3x S-LINE
🏷 3.0 Diesel motorr model i ri 245HP SI I PORSCHE CAYENNE
🏷 VITI PRODHIMIT 2013
🏷 7 Vendeshe
🏷 160000KM TE CERTEFIKUARA TEK AUDI ME LIBRA SHERBIMESH
🏷 KAMBIO AUTOMATIKE MODEL I RI 9G (8+1marshe)
🏷 Marsha ne timon F1
🏷 Full panoramike
🏷 Sistem audio BOSE
🏷 FENER DHE STOPA FULL LED
🏷 SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS
🏷 Xhama te zi origjinal
🏷 Sendile me ngrohje ftohje para
🏷 Sendile me ngrohje pas
🏷 Start/Stop engine (ndizet/fiket pa celes)
🏷 Keyles go (hapet/mbyllet me shenje gishti)
🏷 Kompiuter Bordi
🏷 Komanda ne timon
🏷 Tempomat Shpejtesie
🏷 Klimatronic AC Bizonale
🏷 Pasqyra avtiverbuese me ngrohje & palosje
🏷 Xham i pare me rezistence
🏷 TAPICERI SHUME E PASTER
🏷 TAVAN I ZI
🏷 SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE
🏷 TIMON me ngrohje MULTIFUNKSIONAL
🏷 NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX-BAGAZHIER
🏷 2 MEMORY CARD SLOT
🏷 SENSOR DRITE
🏷 SENSOR SHIU
🏷 BATERI E RE E SAPO VENE
🏷 Dogane e paguar24/01/2023
🏷 Targuar 25/01/2023
🏷 Cmimi:i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 23 December 2023
Support Ukraine