2012' Audi Q7 photo #1
2012' Audi Q7 photo #2
2012' Audi Q7 photo #3
2012' Audi Q7 photo #4
2012' Audi Q7 photo #5
2012' Audi Q7 photo #6
6 photos

2012' Audi Q7

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,000
Published 29 May 2024ID: iYxNWx

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2012' Audi Q7

📌Shitet Audi Q7 3.0tfsi S-Line
✅Viti prodhimit: 2012
✅Karburanti: Benzin-GAS
✅Kilometrat: 215.000
✅Kamjo: Automatike
✅Klima: Bizonale
✅7 Vendeshe
✅Serdilje Elektrike Lekure + Memorje
✅Serdilje me Ngrohje, Ftohje
✅Sensora Parkimi
✅Kamer 360*
✅Timoni S-Line me Memorje
✅Timoni me +/-
✅Look S-Line nga Fabrika
✅Auto Hold
✅Keyless Go (makina hapet me celes ne xhep)
✅Start/Stop
✅Bagazhi me Buton
✅Baxha Panoramike
✅Disqe 20 me goma 90%
✅Xhamat e zinj origjinal Fabrike
✅Perde Origjinale Fabrike
✅Blind Spot te pasqyrat
Dhe Shume Opsione te Tjera
📍Vlore
Cmimi 💶: 14.000€ i diskutueshem nga afer
Makina sapo ka ardhur nga Amerika me letra per 1 Vit dhe cdo sherbim te bere. Mundesi kontrolli te mekaniku juaj i besuar. (Mundesi Nderrimi )

Support Ukraine