Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi Q7

€14,300
2012' Audi Q7 photo #1
2012' Audi Q7 photo #2
2012' Audi Q7 photo #3
2012' Audi Q7 photo #4
2012' Audi Q7 photo #5
2012' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Audi Q7
Forca mottorrike 》 3 0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2012
Cmimi 》14.300 €
Pershkrimi 》Audi Q7 S-line, 3.0 TDI Quattro, e targuar dhe me letra te paguara. Te gjitha sherbimet e bera dhe shume e paster. Makina eshte 7 vendeshe, full panoramike, sensore parkimi dhe kamera, blind spot, xhama te zinj, sedilje me ngrohje para-mbrapa dhe me memorie, muzika Bose, komanda ne timon, navigator dhe dvd, etj...

Support Ukraine