2011' Audi Q7 photo #1
2011' Audi Q7 photo #2
2011' Audi Q7 photo #3
2011' Audi Q7 photo #4
2011' Audi Q7 photo #5
2011' Audi Q7 photo #6
6 photos

2011' Audi Q7

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€10,000
Published 10 May 2024ID: UMOQdO

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Audi Q7

AUDI Q7 PREMIUM PANORAMIC MOTOR V6 3.6L.MAKINA ESHTE 20.07.2011.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 180000MILJE ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7VENDESHE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRURI ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME SUSTA .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME KAMERA MBRAPA ORIGJINALE FABRIKISHT .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYR BEZHE ME
NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE . MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
CMIMI ME CASH 10000€
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
Instagram Auto Molla
VIBER—WHATSSAP-—TANI—CEL

Support Ukraine