Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi Q7

€14,500
2010' Audi Q7 photo #1
2010' Audi Q7 photo #2
2010' Audi Q7 photo #3
2010' Audi Q7 photo #4
2010' Audi Q7 photo #5
2010' Audi Q7 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet/Nderrohet Audi Q7 S-line 3.0 nafte viti 2010.
Full opsion:
KM 201278
Fenere me LED Xenon/Bixenon.
Ndezje me pult nga jasht makines.(Remote Starter)
Sedilje ngrohje/ Para dhe Pas
Timon S-Line me komanda.
Disponon 4 Celesa
Blind spot assist
Keyless entry/Keyless Go.
Navigator i madh
Kamer parkimi.
Sensor parkimi.
Baxha panoramike.
7-vendeshe.
Ganxhe Rimorkio.
Bagazhi me mbyllje me buton

Makina eshte me dogane te paguar, ne gjendje shum te mire, vaj filtra sapo nderruar.
Mundesi nderrimi
Cmimi 14500€

  • 069Show phone
  • Fier
  • 6 May 2023
Support Ukraine