Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi Q7

€12,800
2010' Audi Q7 photo #1
2010' Audi Q7 photo #2
2010' Audi Q7 photo #3
2010' Audi Q7 photo #4
2010' Audi Q7 photo #5
2010' Audi Q7 photo #6
2010' Audi Q7 photo #7
7 photos
Body: Sedan - 5 doors, 7 places
Condition: Excellent
Age: 13 years
Mileage: 220000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q7 3.0 TDI S-Line Quattro
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 220.000
✔ Ngjyra: e zeze
✔ Opsionet shtese: Panorama, Blind Spot, Keyless go, 7 vende, Xhama te zinj origjinal, Start-Stop, Kamera dhe Sensor Parkimi, Sedilje Elektrike me Memorje, Navi, CD DVD, etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 13.800 ↘️ 12.800€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355692605773 / +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 25 April 2023
Support Ukraine