Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi Q7

€7,800
2007' Audi Q7 photo #1
2007' Audi Q7 photo #2
2007' Audi Q7 photo #3
2007' Audi Q7 photo #4
2007' Audi Q7 photo #5
2007' Audi Q7 photo #6
6 photos
Expired
3 months, 1 week ago
Age: 16 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET AUDI Q7 . . .VITI 2007 . . .KAMIO AUTOMAT . . .LENDA DIESEL . . .FUQIA MOTORRIT 300 . . ME TARGA SHQIPTARE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA . . NE GJENDJE SHUME TE MIRE . .. MUNDESI KONTROLLI KU TE DONI . . CMIMI 7 800 EURO!!!

Support Ukraine