Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi Q7

€7,600
5 photos
Age: 15 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

OKAZION.. Shitet Audi Q7 QUATTRO 3.0 TDI ( nafte, pa takse luksi ), viti 2007 ,kambio automatike tik tronic, kompjuter bordi, navi, radio CD, CD Charger, A/C clima digitale bizonale, sallon lekure, sedile elektrike, timon lekure, komanda ne timon, radio AM/FM, xhama elektrik, mbyllje qendrore me pult,sensore parkimi para dhe mbrapa, 275000 km origjinale,fenere me larje, 6+1 vende, pedane, pasqyra elektrike me palosje, sinjale ne pasqyra, disqe alumin 17" etj, etj. Cmimi 7600 euro i diskutueshem, bejme dhe ndrim. Per me teper kontaktoni ne 0696426944 ose ne 0689066066

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 24 May 2022
Support Ukraine