Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2020' Audi Q5

€38,400
6 photos
Age: 3 years
Mileage: 50000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Marka : AUDI
Modeli: Q 5 ( quattro )
Viti: 2020
Motorri: 2.0
L.Djegse : BENZIN
KM: 53.531 ( te certefikuara, me drejt kontrolli te Porsche Albania )
Kambio: Automatike DS( +/- )
Opsjonet :
START / STOP
Quattro (4 X 4)
SPORT
Marsha F1 ( ne timon )
Sallon Lekur
Ngrohje / Ftohje Sendiliesh
LED INTERIO ( ambjenti led brenda )
Look S-Line
Navigator / MAP
Xhama te zinj mbrapa
Klima Tronic ( 4 zona )
Stopa Led
Dritat Xenon Bi-Xenon
Hold system.
Drive Select
Sensor drite+shiu.
Pasqyra elektrike.
Pasqyra me tharje.
Kamera Parkimi
Sensor Parkimi ( para - mbrapa )
DVD CD , MP3 , AUX , BLUETOOTH
Telefon
Tempomat Shpejtesie
Sensor Shiu
Off Road
2 Celsa
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
ME TARGA SHQIPTARE / TE PAGUARA PER 1 VITE .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 38.400 ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

LUSHNJE ( vendodhja makines )

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 20 February 2023
Support Ukraine