Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Audi Q5

€29,500
2018' Audi Q5 photo #1
2018' Audi Q5 photo #2
2018' Audi Q5 photo #3
2018' Audi Q5 photo #4
2018' Audi Q5 photo #5
2018' Audi Q5 photo #6
6 photos
Age: 6 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET⤵️
• Audi Q5 Sport
-Motorr 2.0TDI me 190hp kambio 8G Quattro
-Viti 12/2017
-Kilometra 173,000 (Te verifikueshme me garanci)
-Panorama
-Distronic (Ndjek makinen para)
-Line assist (Ruan korsine)
-Blind spote
- Emergency brake (Frenon vete ne rast rreziku)
-Lexon sinjalistikat rrugore
-Kamera dhe sensore parkimi
-HUD (shfaq km ne xham)
-Sendilje lekure me ngrohje
-Kroskot dixhital
-Ganxhe+zgarra originale Audi etj...
Makina eshte e sapo importuar nga Germania🇩🇪
me dogane dhe letra te paguara ne gendje shume te mire.
Cmimi 💵: 29,500€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 April 2024
Support Ukraine