2015' Audi Q5 photo #1
2015' Audi Q5 photo #2
2015' Audi Q5 photo #3
2015' Audi Q5 photo #4
2015' Audi Q5 photo #5
2015' Audi Q5 photo #6
6 photos

2015' Audi Q5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,000
Published 11 July 2024ID: zfZtfs

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2015' Audi Q5

🔱 Audi Q5 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Benzine
🔹️Viti i prodhimit 》 2016
🔹️Cmimi 》14.000€

🔹️Pershkrimi 》Audi Q5 Premium Look S-Line, motorr 2.0, teper ekonomike por konvertohet edhe 100% gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike 156.000 kilometra. Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar, e patarguar.
💠
.

Support Ukraine