Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi Q5

€15,500
2015' Audi Q5 photo #1
2015' Audi Q5 photo #2
2015' Audi Q5 photo #3
2015' Audi Q5 photo #4
2015' Audi Q5 photo #5
2015' Audi Q5 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 9 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

AUDI Q5 S-line
Motori- 2.0 Tfsi 225 kuaj fuqi ( pranon impiant gazi )
Viti prodhimi- 2015
Euro 6 ( emetimi i gazrave )
Kamio- Automat 8G tronic D/S
Kilometrat- 164000 ( me garanci )
Quattro ( System 4×4)
Start-Stop ( Ndizet dhe fiket me buton )
Keyless ( Hapje ,mbyllje dhe ndezje pa çels )
Pilot automatik ( komandon shpejtsin sipas deshires)
Timon multifunksional
Sensor parkimi
Fenere full led (Drita Xenon Inteligjente )
Sensor shiu
Sedilje me ngrohje + memorie me tre pozicione
Klima me 2 zona komandimi
Tavan full panoram
Bagazh elektrik
Pasqyra me palosje
Makina eshte ne gjendje perfekte full S-Line . E shpejt dhe shum e sigurt, e gatshme per cdo prove .
Cmimi 15500 i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 January 2024
Support Ukraine