Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi Q5

€16,300
2015' Audi Q5 photo #1
2015' Audi Q5 photo #2
2015' Audi Q5 photo #3
2015' Audi Q5 photo #4
2015' Audi Q5 photo #5
2015' Audi Q5 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet AUDI Q5 e 2015.
Audi Q5
📂 Viti i prodhimit : 2015
📂 Forca motorrike : 2.0
📂 Karburanti : Nafte
📂 Kambio : Automat
📂 Kilometra : 156.000
📂 Cmimi : 16.300 € i diskutushem
📂 Vendodhja : Durres
📂 Opsionet shtese :
•Makina eshte blere tek Porsche Albania me 0 kilometra dhe ka vetem 1 pronar.
•Disponon liber sherbimesh ku te gjitha jan bere tek Porsche Albania
•Eshte ne gjendje perfekte si e re me 156 mij kilometra origjinale, te certifikuara me liber. •Makina hapet me shenje gishti (Keyless) •Start/Stop
•Tapiceri lekure shum e vecante ngjyre kafe. •Sedilje me levizje
•Frena dore elektrike
•Xhama te zinj mbrapa me leje
•Sensor parkimi, sensor dritash, sensor shiu
•Navi, Cd, Aux, Bluetooth
Makina eshte mbajtur ne menyre perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi. Sapo i jane bere nderrimet e vajit e filtrave dhe sapo i jan paguar te gjitha letrat dhe siguracioni. Cmimi i makines eshte okazion per cilesine qe ofron.

  • 068Show phone
  • Durres
  • 2 March 2024
Support Ukraine