Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi Q5

€12,700
2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q5 2.0T viti 2014 super e paster si makine super full 1 pronar :navigator,sensor parkimi,sistem muzike premium,sedilje me memorie dhe ngrohje,pasqyra fotokromatike,full panorama,timon me butona,sedilje lekure ,2 celsa,4 goma akull te reja , me sherbime te bera tamburo,ferrota,gomina etj....
Cmimi diskutohet pasi te shihet makina

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 10 November 2023
Support Ukraine