Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi Q5

€14,500
2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
3 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

AUDI Q5 S-Line 3.0T Benzin \Gaz impjant i ri sapo vendosur (direct injection Zavoli), Viti Prodhimi 2014 me 140.000 milje,sapo targuar dhe letra te paguara per nje vit, Start/Stop kamera parkimi dhe sensor ,tavan xhami panorama, xhama te zinj original, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje, fener stopa LED, bagazhi hapje mbyllje me buton, disqe alumini, gomat e reja, sherbimet e bera, ne giendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
14’500 Euro i pak i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 March 2024
Support Ukraine