Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi Q5

€18,500
2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
2014' Audi Q5 photo #7
7 photos
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Age: 9 years
Mileage: 201000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 3.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2014
✔ Kambjo: Automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan e paguar
✔ Km: 201.000
✔ Ngjyra: E bardhe
✔ Opsionet shtese: Keyless Go, Sensor dhe kamera parkimi, Pilot automatik, Sedilje lekure dhe me ngrohje, Panorama, Navi, Bluetooth, Aux, USB, Kart memorie, Ne super gjendje etj..
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 20.500 ↘️ 18.500€
⛔ NUK NDERROHET ⛔
📲 Telefon: +355692605773 / +355692497771

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 25 April 2023
Support Ukraine