Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Audi Q5

€19,800
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

Audi Q5 FULL SLINE ‼️
‼️Quattro‼️
Viti 2014
3.0 Tdi Nafte
Full Panorama
DRITA MJEGULLE
Fener-Stopa Led
PILOT AUTOMATIC
KOMPJUTER BORDI
PASQYRA PALOSJE ELEKTRIK
Goma Te Reja
Xhama te Zinj Origjinal
Navigator
Sallon Meshine Bezh
Sendilje me Memorje
Sendilje me Ngrohje
192333 Kilometra
KLIMA TRONIC 2 ZONA
Pilot Automatic
Sensor Parkimi
Cd.Fm.Blth.Aux.Usb
Butona Ne Timon
Marsha ne Timon
ME DOGANE TE PAGUAR Gati per Targa .
Çmimi i diskutueshem 19800€
pranojm dhe ndrime,,, Whatsapp

  • 069Show phone
  • Fier
  • 25 January 2023
Support Ukraine