2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
6 photos

2014' Audi Q5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,500
Published 7 May 2024ID: SPi4qz

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Seller's comments about 2014' Audi Q5

AUDI Q5 2.0 TFSI 💥OKAZION💥
📁Viti 2014
📁Kilometra 230,000(E perdorur vetëm nga një pronar,kilometrat 100% të sakta,lehtësisht të verifikueshme pasi makina disponon CARFAX përkatës))
📁Motorr (2.0 cc,Benzine,221 kuaj fuqi,e konvertueshme me impiant gazi)
📁Quattro (Sistem 4x4)
📁Prestige Edition
📁Start/Stop(Ndizet dhe fiket me buton)
📁Keyless(Hapje,mbyllje dhe ndezje,fikje pa vendosur çelësin në kuadër)
📁Pilot automatik (Komandohet shpejtesia sipas deshires)
📁Timon multifunksional
📁Kambio 8G Tronic D/S
📁Sensor parkimi para dhe mbrapa
📁Kamera e pasme parkimi
📁Fenere full led(Drita Xenon inteligjente,shkojne sipas drejtimit te makines)
📁Sensor shiu
📁Sedilje me ngrohje + memorie me tre pozicione para & sedilje me ngrohje mbrapa)
📁Klima me dy zona komandimi
📁Tavan panoramik
📁Sistem audio Audi Multimedia
📁Bagazh elektrik(hapje dhe mbyllje me buton me tre komanda te ndryshme)
📁Blind Spot Assist ( Sinjalizues ne skajet e pasqyrave )
📁Xhama te zinj
📁Pasqyra me palosje dhe me ndricim
‼️Të gjitha shërbimet periodike të sapo kryera:
•FERROTA,TAMBURO të reja(ZIMMERMANN)
•GOMA TË REJA
• VAJ&FILTRA
ÇMIMI 12,500 EURO
Në çmim perfshihen⬇️
✔️Siguracion i paguar i vlefshem per një vit
✔️Targat
✔️Taksat të vlefshme për një vit
✔️Çertifikata e kontrollit teknik
✔️Vaj dhe filtra

Support Ukraine