2014' Audi Q5 photo #1
2014' Audi Q5 photo #2
2014' Audi Q5 photo #3
2014' Audi Q5 photo #4
2014' Audi Q5 photo #5
2014' Audi Q5 photo #6
6 photos

2014' Audi Q5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€11,000
Published 17 May 2024ID: 1ECzsw

Information from the owner

Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2014' Audi Q5

Q5 2.0 TFSI Benzin+Gaz
2014
Automat 8g
Impjant Gazi BRC me vler 1500€ me granci
S-Line
Kilometra 202mije
Sedile elektrike+memorje+fryrje shfryrje
Full Panorama
Pilot Automat
Navi usb card bluetoth+ Harta europe 2023
Keyless go ndizet pa celes dhe hapet me prekje
Fener xenon/bixenon +DRL
Electric Coup holders vendi i gotave me ngrohje+ftohje
Timon S-line
Pasqyra me Palosje
Disqe R19
Xhama te zinj fabrike
Targ e personalizuar
Sistem muzike Bang&Olufsen
AudiDriveselect(Eficency+Comfort+individual+Dynamic+offroad)
Kamera parkimi
Ambient Light 256 color
Clima bizonale
Sedile me ngrohje
Timon elektronik shtrengohet dhe lirohet sipas shpejtesise
Bagazhi Hapet dhe mbyllet me buton
Makina esht me letra te paguara dhe e gatshme per cdo prov
Cmimi:11000€ nuk nderrohet

Support Ukraine