Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Audi Q5

€15,900
2013' Audi Q5 photo #1
2013' Audi Q5 photo #2
2013' Audi Q5 photo #3
2013' Audi Q5 photo #4
2013' Audi Q5 photo #5
2013' Audi Q5 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet audi Q5 Prestige viti 2013.I sapo ardhur me dogane te paguar.
-Motor 3.0 TFSI (i cili behet me gaz 100%)
- S Line fabrike
-215.000 km
-Timon 3 S Line
- Navi i madh, usb/Karte memorie/bluetooth
-Kambio Automat/ Marshe ne timon
-Disqe S Line/Goma 80%
-Xhama elektrike
-Xhama te zinj
-Sensor parkimi para/pas
- Kamer parkimi
-Panorama
-Tapiceri lekure e zez shum e paster
-Sediljet me memorie/ + Me ngrohje
-Bagazhi hapje me buton.
-Gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike si dhe shum e paster jasht. -Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
-Cmim 15900€ i diskutushem

  • 069Show phone
  • Fier
  • 8 November 2023
Support Ukraine