Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi Q5

€19,900
7 photos
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Mileage: 86000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi Q5 2.0 TDI Quattro
✔ Viti: 2013
✔ Kambjo: automat
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: dogan e paguar
✔ Km: 86.000
✔ Ngjyra: gri
✔ Opsionet shtese: Sensor parkimi, Pilot automatik, 2 celsa, sedilje lekure, elektrike dhe me ngrohje, Pasqyra elektrike Panorama, Navi, Bluetooth, CD, Aux, DVD, Fener full led, etj.
✔ Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
✔ Cmimi: 19.990€
✔ Telefon: +355692497771
NUK NDERROHET!

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 22 March 2022