Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi Q5

€11,300
2012' Audi Q5 photo #1
2012' Audi Q5 photo #2
2012' Audi Q5 photo #3
2012' Audi Q5 photo #4
2012' Audi Q5 photo #5
2012' Audi Q5 photo #6
6 photos
Body: Hatchback
Age: 11 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q5 2.0 tfsi Quattro , versioni me i mire i ketij modeli Premium Plus , motorr qe behet 100% me gaz . 188.000km origjinale te verifikueshme ne koncesionar dhe e pa aksidentuar , disponon Carfax.
Full Options , Blind Spot Assist , Keyless/Go , Start & Stop , Sedilje elektrike/ngrohje/memorie/fryrje , Attention Assist
, Tavan panoramik , Pasqyra me palosje , Ekran navi i madh , Bagazh me buton , Full Led Fenere/Stopa/Sinjale , Xhama te zi origjinal , Fenere Xenon/Bixenon , Clima Bi-zone , Tapiceri super e paster , etj… Me dogane te paguar dhe gati per targa . Makina eshte ne gjendje perfekte , shume e mirembajtur , nuk ka nevoje per asnje sherbim .
Cmimi 11.300€ me tvsh

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 August 2023
Support Ukraine