Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Audi Q5

€15,500
6 photos
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Audi Q5-2.0 Benzin-Gaz Quatro , Viti Prodhimit 2012 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure bezh , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , tavan xhami panorama , drita FULL LED , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—15.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-Viber—WhatsAp

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 9 March 2022