Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi Q5

€10,900
6 photos
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q5-2.0 Benzin Quatro , Viti Prodhimit 2011 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , navigator , buton start , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , tavan xhami panorama , sensor parkimi , blind spot , komando ne timon , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—10.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 March 2022