Bookmark This

2011' Audi Q5

€14,500
Report This Ad!
  • 2011 Audi Q5 in Tirane, Albania
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q5-3.2 Benzin Quatro , Viti Prodhimit 2011 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure bezh , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje , drita FULL LED , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini + 4 goma te reja, me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumeta te vlefshme deri ne qershor 2021, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, e gatshme per cdo lloj prove.. Cmimi—14.500 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363-Viber—WhatsApFacebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 30 December 2020