Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi Q5

€11,000
5 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Sapo ka ardhur me dogan gati per targa
AUDI Q5 2.0T PREMIUM QUATTRO
* VITI 2011
* KILOMETRA 197.500
* KAMIO AUTOMATIKE
* NAVIGATOR MULTIFUNKSIONAL CD MEMORY CARD
* START/STOP KEYLESS GO
* SENSORE PARKIMI
* SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH
* NDRICIMI XENON / BIXENON STOPAT ME LED
* SALLON LEKURE SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORIE
* SEDILJE ME NGROHJE PARA
* KLIMA DIXHITALE BIZONALE
* TAVAN XHAMI
* BLIND SPOT ASSIST
* MBYLLJA E BAGAZHIT ME BUTON
* SISTEM ALARMI
* SENSOR PRESIONI I GOMAVE
* DISQE 19 ME GOMA TE REJA BRIDGESTONE
* XHAMA TE ERRET
* GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , E GATSHME PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ.
CMIMI11.500€ I DISKUTUESHEM
SUPER OKAZION NGA 11.500€ BEHET 10.800€ OKAZION PER PAK DIT

  • 068Show phone
  • Durres
  • 5 March 2023
Support Ukraine