Bookmark This

2010' Audi Q5

€11,600
Report This Ad!
  • 2010 Audi Q5 in Durres, Albania
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Audi Q5 Quattro i vitit 2010. Ne gjendje te shkelqyer e sapo mberritur nga Kanadaja, me dogane te paguar. Kilometrazh i ulet, me goma te reja dhe me te gjitha sherbimet e bera nga Audi. Pa asnje demtim si nga brenda ashtu dhe jashte. I perdorur vetem nga nje cift ne moshe te rritur. Nuk kane patur as femije as kafshe shtepiake. Cmimi i shitjes 11600 euro. Jeni te mirepritur te provoni makinen dhe te beni oferten tuaj. Ju faleminderit.

  • 068Show phone
  • Durres
  • 7 April 2021