Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi Q5

€11,280
5 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q5 Sline automat 8G tronic quattro me marsha ne timon(F1) 2.0tdi 210hp prodhuar ne 24 dhjetor 2009 me 217000km origjinale makina eshi me dokumenta te sapo paguara gjithashtu permban thuajse te gjitha ekstrat e mundshme te ketij modelisi psh. Fener dynamic bi-ksenon&led,tapiceri lekure desing me ngjyre shampanje, timon me komanda+kamera parkimi+sensor parkimi para dhe mbrapa,navigator multi funksional me bluetooth kartmemorje dhe DVD, makina ka dy celsa,disqe 18' ,frena dore elektrike (automatike),pasqyra me ngrohje dhe palosje elektrike, makina eshte ne gjendje perfekte me servis total te sapo ber(reth 2000€sherbime)i jan nderuar gomat e para,sistem frenimi+alkoli, vaj filter kamio+vaj filtra motori, kem kamio +kemb motori,dhe sistemi xhenerik. Makina eshte shum ekonomike konsumi ne autostrad 4.8l i kombinuar 7.3l ne qytet 8.9l .

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 May 2022
Support Ukraine