2009' Audi Q5 photo #1
2009' Audi Q5 photo #2
2009' Audi Q5 photo #3
2009' Audi Q5 photo #4
2009' Audi Q5 photo #5
2009' Audi Q5 photo #6
6 photos

2009' Audi Q5

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,900
Published 18 May 2024ID: 99I5yW

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Audi Q5

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO
I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA🇩🇪
Viti i prodhimit -2009
🔺210 mij km
⛽️Karburanti: Nafte
✅Sistem Quattro
✅Kambio automatike
✅Full Panoram
✅Navigator, Bluetooth, AUX
✅F1(+ -)
✅Start&Stop
✅Komanda ne timon
✅Sistem muzike Bang&Olufsen
✅Sensore parkimi
✅Sendilje 1/2 lekure 1/2 kamosh + Ngrohje
✅Auto Hold
✅Blind spot assist
✅Dual Clima
✅Pasqyra me palosje
✅Xhama te zinj + Perde origjinale
✅Dy celsa
✅Dritat LED, XENON + BIXENON
Makina eshte me dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike & xhenerike, me te gjitha sherbimet e bera,shume e paster si nga brenda dhe jashte, mundesi kontrolli tek mekaniku juaj i besuar ose ku te deshironi.
Cmimi: 12900€ i diskutueshem nga afer
SHITET NUK NDERROHET
MAKINEN E GJENI TEK AUTO LORIS
📍Vendndodhja: TIRANË

Support Ukraine