Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi Q3

€15,350
2015' Audi Q3 photo #1
2015' Audi Q3 photo #2
2015' Audi Q3 photo #3
2015' Audi Q3 photo #4
2015' Audi Q3 photo #5
2015' Audi Q3 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

* Viti: 2015
* Motorri: 2.0 TFSI (Quattro)
* KM: 200.110
* Goma: Ne gjendje perfekte
* Kambio: Automat DSG
* Full Opsion
* Sendilje me Memorie+ Ngrohje+Elektrike
* Full Panoramik
* Auto Start-Stop
* Serdilie meshine e zeze
* Navigator, CD, BT, origjinal
- Klima me 2 zona
* Hapje, Mbyllje qendrore
- Sensor Parkimi
* Kamer mbrapa
* Pasqyra me palosie LED
* Fenera dhe Stopa LED
*Komanda ne Timon
*Cmim pak i diskutueshem
*Nr. Kontakti
📍Elbasan AUTO E.P

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 30 January 2024
Support Ukraine