Report This Ad!
Bookmark This

2015' Audi Q3

€20,900
  • 2015 Audi Q3 in Tirane, Albania
  • 2015 Audi Q3 in Tirane, Albania - 2
  • 2015 Audi Q3 in Tirane, Albania - 3
  • 2015 Audi Q3 in Tirane, Albania - 4
  • 2015 Audi Q3 in Tirane, Albania - 5
  • 2015 Audi Q3 in Tirane, Albania - 6
Mileage: 95000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi Q3-2.0 Benzin Quatro , Viti Prodhimit 2015 , me 96.000 km , buton Start , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , navigator , klima , sedilje elektrike + fryrje + cfryrje+ngrofje , tavan xhami panorama , sensor parkimi , kamer parkimi , blind spot komando ne timon , disqe alumini , goma te reja , bagazhi hapje mbyllje me buton , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 20.900 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet
Viber—WhatsApFacebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 17 November 2021