Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Audi Q3

€15,800
6 photos
Mileage: 150000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Audi Q3 2.0 i Vitit 2015.( e pershtatshme edhe per impiant gazi 100%) Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike. Makina sapo ka ardhur ne Shqiperi me dogan te paguar, eshte full option me Tavan Xhami, drita LED, sendile/timon me ngrohje, sensor parkimi etj.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 11 March 2022