2013' Audi Q3 photo #1
2013' Audi Q3 photo #2
2013' Audi Q3 photo #3
2013' Audi Q3 photo #4
2013' Audi Q3 photo #5
2013' Audi Q3 photo #6
6 photos

2013' Audi Q3

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,800
Published 14 May 2024ID: w4KuE4

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2013' Audi Q3

🇨🇭Audi Q3 2.0 TDI S-Line Quattro S-Tronic🇨🇭
🇨🇭Viti - 2013/2014
🇨🇭Kambio - Automatike S-Tronic
🇨🇭Gjendja - Si e re 10/10
🔺Pershkrimi
🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
🇨🇭Facelift
🇨🇭S-Line fabrike
🇨🇭2.0 TDI Nafte shum ekonomik ✅
🇨🇭Konsum mesatar 5.5 Litra / 100 Km
🇨🇭Euro 6 ♻️
🇨🇭Quattro (4x4)
🇨🇭Kambio Automatike 7G me opsion 🇨🇭Sport / Manual +/-
🇨🇭Eco system ( Fiket ne trafik )
🇨🇭Kilometrazh ne bord
🇨🇭Tapiceri S-Line Black Edition
🇨🇭Timon S-Line
🇨🇭Sendile me ngrohje
🇨🇭Sendile elektrike fryrje / cfryrje
🇨🇭Navigator multifunksional
🇨🇭Navi , Tel , Bluetooth , Voice comand , SD Card , Aux , USB , CD
🇨🇭Sensore parkimi para dhe mbrapa fabrike
🇨🇭Dual clima dixhitale
🇨🇭Kompjuter bordi
🇨🇭Frena dore elektrike
🇨🇭Auto Hold
🇨🇭Pilot automatik
🇨🇭Limitator shpejtesie
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Chrome packet
🇨🇭Sensore dritash / shiu
🇨🇭Fenere dhe stopa full Led
🇨🇭Fenere lupa me direksione sipas rruges
🇨🇭Drita Ksenon Bi-Ksenon
🇨🇭Lares feneresh
🇨🇭2 Celesa perkates
🇨🇭Xhama te zinj te pajisur me license
🇨🇭Disqe , Goma te reja
🇨🇭4 Goma te reja Pirelli🇨🇭 + Disqe origjinale Audi rezerve🇨🇭
🇨🇭201.950 Kilometra te certifikuara me fatura dhe historik te plote sherbimesh tek Audi ne Zvicer🇨🇭
🇨🇭E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
🇨🇭Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht tek perfaqesia e Audit🇨🇭
🇨🇭Dogane e paguar gati per targim
🔺Cmimi - 14.800€
🔺Vendodhja - Durres

Support Ukraine