Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi Allroad

€8,400
2011' Audi Allroad photo #1
2011' Audi Allroad photo #2
2011' Audi Allroad photo #3
2011' Audi Allroad photo #4
2011' Audi Allroad photo #5
2011' Audi Allroad photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Audi A6 Allroad viti 2011 motorr 3.0TDI kambjo automatke me 259.000 km origjinale e ardhur nga Belgjika me dokumeta te paguara per nje vit me cdo sherbim te bere ne kohe.
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Pilot automat, Navigator i madh, MP3 AUX Bluetooth, Sedilje lekure, Frena dore elektrike, Sistemi allroad ulet dhe ngrihet makina sipas terrenit, Xhama te zi me leje, Fenere Full LED me pika, Stopa LED, Drita BiXenon kthehen sipas timonit, Disqe R17 me goma 80%.
Makina eshte ne gjendje shum te mire nuk ka nevoje per sherbime.
Cmimi okazion 8800 Euro

  • 069Show phone
  • Durres
  • 21 January 2024
Support Ukraine