Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Audi Allroad

€5,900
2007' Audi Allroad photo #1
2007' Audi Allroad photo #2
2007' Audi Allroad photo #3
2007' Audi Allroad photo #4
2007' Audi Allroad photo #5
2007' Audi Allroad photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A6 Allroud 3.0 TDI Quattro Full Opsion:
-Kambio Automat/ Tronic/Sport.
-Motorr 3.0 TDI Allrod Quattro ( pa takse lluksi).
-KM 301 mij.
-Pilot Automatik.
-Viti 2007( shume e paster per moshen qe ka).
-Sensore shiu,dritash, parkingu para-mbrap.
-Dritat Xenon/Spopa LED.
-Disqe alumini 18"/Goma 95 %
-Baxho.
-Komanda në timon.
-Navi te madh+ bagazhier me 6 CD
-Sallon lekure i zi/sendilet elektrike me ngrohje para+mbrapa.
-Xhama te zinj + perde orgjinale.
-Klima automatike bi-zonale.
-Taksat + Siguracion te sapo paguara( Gusht 2023)
Makina eshte me te gjjtha sherbimet e bera.
Eshte ne gjenje te mire.Shume e rehatshme dhe komode ne rruge te gjata.
Shitet per arsye se dua vit me te ri prodhimi.Nderrohet me makin mbi vit prodhimi 2010 sipas mareveshjes +/-

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 August 2023
Support Ukraine